tel. 518 222 248e-mail: biuro@kotlyarmat.pl

Regulatory

MIKROPROCESOROWY REGULATOR TEMPERATURY
ELECTRONICS SP 18L LOGIC

Urządzenie służy do obsługi kotła z automatycznym podawaniem paliwa. Regulator automatycznie zmienia moc nadmuchu oraz dozuje odpowiednią dawkę paliwa tak, aby maksymalnie wykorzystać energię wytwarzaną podczas procesu spalania.

MIKROPROCESOROWY REGULATOR TEMPERATURY
ELECTRONICS SP 24L LOGIC

Regulator służy do obsługi kotła z podajnikiem paliwa. Wyposażony jest w inteligentny system sterowania Logic, który zapewnia optymalne spalanie paliwa w kotle zmniejszając jego zużycie nawet do 30%.

PILOT POKOJOWY CONRAD

Pilot zwiększa komfort obsługi regulatorów temperatury. Posiada program dzienny i nocny (temperatura +5 do + 30C). Do regulacji tymczasowej dodatkowo dostępny jest specjalny program ochrony przed mrozem, 9 ustawień fabrycznych oraz 10 indywidualnych programów regulacji. Wyświetlacz LCD informuje o ustawionym zakresie temperatur, programie i czasie. Termostat nadaje się także do regulacji systemu klimatyzacyjnego.

MIKROPROCESOROWY REGULATOR TEMPERATURY KOTŁA C.O.
ELECTRONICS SP-05 PID

Regulator służy do obsługi kotła zasypowego na paliwo stałe. Posiada innowacyjny system sterowania Logic, polegający na maksymalnym wykorzystaniu energii wytwarzanej podczas procesu spalania. Zużycie paliwa spada nawet o 30%.