tel. 518 222 248e-mail: biuro@kotlyarmat.pl

O firmie

Dewizą naszej firmy jest produkcja kotłów spełniających najbardziej wyostrzone wymagania. Z tego względu od wielu lat dostarczamy kotły najwyższej jakości, stosujące najnowsze rozwiązania techniki grzewczej, zapewniając odpowiednie ogrzewanie domu lub innego lokalu. Szczególną uwagę przykładamy do jakości użytych materiałów i jakości wykonania oraz odpowiedniej mocy oferowanych kotłów.

Produkujemy kotły w kolorze zielonym ze srebrnymi korpusem. Oferujemy różne konfiguracje kotła w zależności od dostosowania komina lub od usytuowania czopucha, którego kształt można dobrać zależnie od oczekiwań.

W naszej ofercie znajdują się na przykład proste w obsłudze kotły typu Wega, służące do podgrzewania wody do temperatury nie przekraczającej 90 stopni C oraz kotły typu Alfa, w których jedno załadowanie zbiornika wystarczy na kilka dni. Prosimy o indywidualne ustalenie dostępności kotła. Dowóz kotłów jest bezpłatny.

Posiadamy własną flotę transportową.

Pracujemy w godzinach:
800 - 2200 (poniedziałek - sobota),
800 - 1300 (niedziela).

Nowoczesne techniki grzewcze

Aby zapewnić sobie odpowiednie ogrzanie domu lub innego lokalu użytkowego, wybierając kotły lub piece należy kierować się przede wszystkim ich mocą, jakością użytych materiałów oraz jakością wykonania. Naszą dewizą jest produkowanie kotłów, które sprostają Państwa oczekiwaniom.

Dlatego też od wielu lat dostarczamy Państwu zawsze produkt najwyższej jakości wraz z najnowszymi rozwiązaniami techniki grzewczej. Nasze kotły można zamówić z odpowiednio dostosowanym kominem.

Występują one w różnych wersjach.

Zapraszamy do galerii